Toros Tarım’ın özel gübrelerinden hediye bereketi!

Değerli çiftçilerimiz,

Toros Tarım, çiftçisine kazandırmaya devam ediyor. Toros Tarım’dan Torosol, Soilmaster, Maxitor, Innofert, Torosera, GreenFeed ve NutriActive markalı ürünlerden ya da İnhibitörlü gübreden (Smart N21) alan çiftçilerimiz, otomobilden bilgisayara, televizyondan telefona ve motosiklete kadar pek çok hediyeden birine sahip olma şansı kazanıyor.

Siz de özel gübrelerimizden kullanarak, aşağıdaki birbirinden değerli hediyelere kavuşabilirsiniz:

  • 1 kişiye Fiat Fiorino Combi
  • 1 kişiye Mondial Turkuaz Scooter
  • 2 kişiye Philips Uydu Alıcılı Smart Led TV
  • 2 kişiye HP Notebook + Windows 10 Home
  • 2 kişiye Samsung Galaxy S7 Cep Telefonu
  • 10 kişiye Tarla Uydu Takibi (tarla.io)
  • 50 kişiye 100 TL Hediye Çeki

Bunun için yapmanız gereken, aşağıdaki adımları takip etmek…

1. Kampanyamız, Toros Tarım’dan Torosol, Soilmaster, Maxitor, Innofert, Torosera, GreenFeed veya NutriActive markalı ürünlerden 1 adet ya da İnhibitörlü gübreden (Smart N21) 2 adet alımlarınızda geçerlidir.

2. Satın aldığınız özel gübre ile birlikte, Hediye Çekiliş Kartınızı bayinizden istemeyi unutmayın. İnhibitörlü gübre için 2 adet ürün alımı karşılığında, diğer markalar için ise 1 adet ürün alımı karşılığında 1 adet Hediye Çekiliş Kartı kazanacaksınız.

3. Hediye Çekiliş Kartı üzerindeki işaretli alanı kazıyarak şifrenizi ortaya çıkarın.

4. Çıkan şifreyi, cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz “Torosçiftçi” uygulamasına veya torosciftci.toros.com.tr web adresine girerek kampanya kaydınızı oluşturun.

5. Her şifre ile ayrı bir çekiliş hakkı kazanacaksınız.

6. Üstelik tarlanızı “Torosçiftçi” uygulamasına kaydetmeniz halinde, tarlanıza özel gübreleme önerisi yapan bu özel uygulamadan da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya son katılım tarihi 30 Kasım 2018’dir. Çekiliş sonucu kazananlar 19 Aralık 2018 tarihinde Toros Tarım web sitesinde açıklanacaktır.

Şansınız bol, bereketiniz daim olsun…

Kampanya Posteri
Legal Metin