Gizlilik İlkeleri

Toros Tarım, ilke olarak, ziyaretçiler tarafından web sitesinde sunulan kişisel bilgileri (ad, soyad, elektronik posta adresi, açık adres ve telefon numarası) gizli tutmayı ve sadece aşağıdaki amaçlar için kullanmayı taahhüt eder:

  • Posta yoluyla basılı yayınları ya da diğer yazışmaları göndermek;
  • Elektronik posta yoluyla basın bültenleri ya da bildirimler göndermek;
  • Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Bu amaçlar dışında, kişisel bilgiler kullanıcının açık izni olmadan hiçbir şekilde üçüncü kişilere satılamaz, kiralanamaz ya da başka şekilde kullandırılamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Toros Tarım personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Toros Tarım, kişileri açıklamadan, internet kullanımıyla ilgili istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak web sitesini iyileştirmek ve kullanıcıları hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla değerlendirebilir.

Toros Tarım, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin bu gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez. Bu nedenle gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Toros Tarım Gizlilik İlkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@toros.com.tr'ye başvurunuz. Toros Tarım bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.